Yeni Konya Stadyumu Canlı İzle

Yeni Konya Stadyumu Canlı İzle

Konya Büyükşehir Belediyesi inşaat aşamasında olan Yeni Konya Stadyumu çalışmalarını internet sitesinden canlı olarak veriyor.

Başta KONYADASPOR.COM köşe yazarlarımızdan Ali Berber olmak üzere, bir süredir Konyalı spor severler yapılmakta olan Yeni Konya Stadyumu inşaatını izleyebilmek için Konya Büyükşehir Belediyesi’ni mail yağmuruna tutuyordu. Geçtiğimiz hafta internet sitemizden ve sosyal medyadan “Konyaspor Merkez Bankası = Yeni Konya Stadyumu” başlığıyla taraftarların temsilcisi olup, sesimizi belediye yetkililerine duyurmaya çalışmıştık.

Taraftarları ve bizleri sevindiren güzel haber bugün içerisinde geldi. Konya B.B internet sitesinde yeni Konya Stadyumu inşaat çalışmalarını merak edip, internet üzerinden canlı takip etmek isteyen taraftarların yoğun isteklerini kırmadı ve internet sitesine “canlı yayın” kamerası koydu.

Şimdilik 1 adet olan canlı yayın kamerasının yayınında zaman zaman aksamalar olsa da artık taraftarlar Yeni Konya Stadyumu inşaatını her an canlı olarak takip edebilecek.

Yeni Konya Stadyumu’nu Canlı izlemek için tıklayınız..

KONYADASPOR.COM Özel Haber

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>